İnsan Kaynakları Müdürü

İlan Açıklaması

İnsan Kaynakları Müdürü (ref: TI-BM49767) Depo Oyuncak San. Tic. Ltd. Şti İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 07.07.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 07.07.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 04.09.2015 Genel nitelikler: Depo Oyuncak Genel Merkezde görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun, İnsan Kaynakları Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım, ücret ve performans yönetimi, eğitim ve organizasyon, kariyer yönetimi vb alanlarda en az 3 yılı yöneticilik olmak üzere 8 yıl tecrübe sahibi, İnsan Kaynakları süreç ve sistemlerinin yürütülmesinde şirket hedefleri doğrultusunda görev alacak ve bu konularda üst yönetime gerekli raporlamaları yapabilecek, Organizasyonel yapılandırma ve değişim yönetimi konusunda deneyimli, İş kanunu, SGK kanunu ve çalışma mevzuatı konusunda bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, sunum ve iletişim yeteneği yüksek, Analitik düşünebilen, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yetkinlikleri güçlü, Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İş tanımı: İK departmanının organizasyon vizyon ve hedeflerine uygun şekilde yapılandırılması Şirket stratejilerine uygun yapıya doğru insan kaynağının kazandırılması Yıllık eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve planlanması İç müşteri memnuniyetinin ölçümlenmesi ve şirkete bağlılığı arttıracak uygulamaların hayata geçirilmesi Performans yönetimi sisteminin kurgulanması ve geliştirilmesi Ücret, yan haklar ve özlük işleri çalışmalarının yürütülmesi İnsan kaynakları departmanının bütçesinin hazırlanması ve takibi
  • İlan No1401914
  • İlan Tarihi07.07.2015
  • Lokasyonİstanbul(Avr.) (Zeytinburnu)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • Kategoriİnsan Kaynakları
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Müdürü*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Müdürü*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
eğitim insan kaynakları organizasyon aramasında ilan bulunamadı.