Muhasebe ve Finans Sorumlusu

İlan Açıklaması

Muhasebe ve Finans Sorumlusu (ref: 25847) Academia Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 06.07.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 12.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 04.09.2015 Genel nitelikler: Vizyon sahibi, Planlı çalışmayı ilke edinmiş, Gelişime açık, Yazılı ve Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İleri seviyede İngilizce bilen, Organize etme ve koordine etme yeteneği güçlü, Mali işler vizyonu olan, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye veya Meslek Yüksek Okullarının Muhasebe bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Finansman konularında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen yurtışı eğitim, turizm veya yurtdışı bağlantılı sektörlerde çalışmış, MS-OFFICE programlarına hâkim, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, Ankara'da ikamet eden. Çalışma arkadaşı alınacaktır. İş tanımı: Günlük muhasebe kayıtlarını tutmak, Faturaların düzenlenmesi kontrolü ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek, Cari hesapların takibini yapmak ve raporlamak, Ödemeleri ve Hesap mutabakatlarını yapmak, Banka kayıtlarını sisteme girmek, Muhasebe evraklarını dosyalayıp, arşivlemek, Yurtdışı ortaklarımızla finans işlemlerinin takibini sağlamak, Personel maaş ve özlük dosyalarını takip etmek.
  • İlan No1401011
  • İlan Tarihi12.08.2015
  • LokasyonAnkara
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriEğitim, İdari İşler, Muhasebe, Operasyon, Finans
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak muhasebe operasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir