Müşteri Temsilcisi

İlan Açıklaması

Firma Adı Gizli - Müşteri Temsilcisi İş Açıklaması Basın Ekspres Yolunda bulunan Bayan Dış Giyim üzerine dünyaca ünlü markalara üretim ve ihracat yapmakta olan Tekstil Şirketimiz için aşağıdaki niteliklere sahip BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aranmaktadır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen üniversitelerin tekstil mühendisliği veya Tekstil MYO bölümünden mezun olmak İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen İkinci dil olarak Fransızca bilen, Ulusal ve uluslararası seyahat engeli olmayan, Kalite anlayışına sahip ve müşteri beklentilerine öncelik veren, Takip yönü güçlü, detaylara hakim, sorumluluk alabilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tekstil ve üretim konularında en az 5 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında Portföyde yer alan müşterilerin tüm satış süreçlerini yönetmek, yeni müşteriler bulmak Sipariş aşamasından sevk ve teslim aşamasına kadar müşteri taleplerini takip etmek Müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli tüm aksiyonları almak, Gelen siparişleri üretim bölümü ile koordine etmek. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek
  • İlan No662869
  • İlan Tarihi27.08.2015
  • Lokasyonİstanbul Avrupa
  • Pozisyon TürüTam Zamanlı
  • KategoriSatış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci
  • İlan SağlayıcıSecretCV.com
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak Gizli Müşteri iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *Müşteri Temsilcisi*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *Müşteri Temsilcisi*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
Gizli Müşteri aramasında ilan bulunamadı.