İnsan Kaynakları Yönetmeni

İlan Açıklaması

İnsan Kaynakları Yönetmeni (ref: IK007) Eml Danışmanlık İnsan Kaynakları İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 17.06.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 03.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 15.08.2015 Genel nitelikler: Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Yönetmeni arayışımız mevcuttur. Üniversite Mezunu, Seçme yerleştirme, eğitim, performans yönetimi vb. insan kaynakları iş süreçlerinde geliştirme ve uygulamaları konusu en az 3 yıl deneyimi bulunan, İş Kanunu ve ilgili yönetmeliklere hakim, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Kurumsal yönetim tecrübesine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, dinamik ve enerji düzeyi yüksek, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, İş tanımı: Departmanların personel gereksinimini karşılayabilmek amacıyla en uygun adaylar ile görüşmeler yapılmasını, seçilen adayların ilgili bölümlere yönlendirilmesini, giriş işlemlerinin tamamlanmasını ve oryantasyon eğitiminin verilmesini sağlayarak, işe alım sürecini en etkin şekilde yönetmek, Eğitim ve geliştirme faaliyetlerinin, şirket ve çalışan ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamak amacıyla eğitim ihtiyacını analiz etmek, analiz sonrası eğitim planını oluşturmak, eğitim firmalarını seçmek ve bağlı olduğu yönetici onayına sunmak, Plan ve bütçe onayı sonrası ilgili departmanlarla koordineli olarak eğitim organizasyonunu ve eğitim etkinlik ölçümlerini gerçekleştirmek. İlgili eğitim sonuçlarını konsolide ederek bağlı olduğu yöneticiye raporlamak, Personel izin takiplerinin yapılması, giriş-çıkış kontrollerinin raporlanması Şirket prosedür ve yönetmeliklerine ilişkin gerekli güncelleme işlemlerini gerçekleştirmek, gerekli durumlarda ilgili süreçle ilgili prosedür/yönetmelik hazırlamak, Kurum içi iletişim faaliyetlerini arttırmaya yönelik aktiviteler gerçekleştirmek, Bordro ve özlük işleri tarafındaki işlemlere destek olunmasını sağlamak, Sorumluluk alanındaki konular ile ilgili aylık / yıllık yönetim raporları hazırlamak ve zamanında sunmak,
  • İlan No1390414
  • İlan Tarihi03.08.2015
  • Lokasyonİstanbul(Asya), İstanbul(Avr.)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • Kategoriİnsan Kaynakları
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Yönetmeni*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Yönetmeni*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
eğitim insan kaynakları organizasyon aramasında ilan bulunamadı.