Full-Time - Tanıtım ve Satış Uzmanı

İlan Açıklaması

Saha - Full-Time - Tanıtım ve Satış Uzmanı İş Açıklaması Türkiyenin en büyük enerji firmasının elektrik idaresi merkez ofislerinde sabit iki ay boyunca ürün tanıtımı ve paketlerinin satışlarını yapacak bay ve bayan tanıtım ve satış personeli aranmaktadır. Personeller günlük 8 saat çalışacak olup, sabit noktalarda iki ay boyunca tanıtım ve satış yapacaklardır. Haftaiçi bir gün izin mevcuttur. İzinler pazar günüdür. 20 Hazirandan - 31 Aralık 2015 kadar çalışma devam edecektir. Maaş+AGİ+Prim+SGK+Yemek İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Satış yapmaktan keyif alıyorum, satış alanında uzmanım, deneyimlerim var ve kendime Satış alanında kariyer yolu çizmek istiyorum diyorsan, Gelişim alanlarını fark ederek, Enerji - Elektrik idaresi ofislerinin bünyesinde aldığın eğitimlerle kendini geliştirmek istiyorsan, İşini eğlenceye çevirerek çalışmak istiyorsan, Sabit merkez ofislerinde, dinamik ve aktif olarak saha da çalışmak istiyorsan, Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, Bir müşterinin sorununu çözmekten daha önemli işim yok, taraftar müşteri yaratabilirim diyorsan, Vatani görevimi tamamladım yada henüz vaktim var diyorsan, Bay ve Bayan Adaylar
  • İlan No659163
  • İlan Tarihi10.08.2015
  • LokasyonTürkiye Geneli
  • Pozisyon TürüDönemsel, Tam Zamanlı
  • KategoriDanışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Hostes, Host
  • İlan SağlayıcıSecretCV.com
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak dağıtım aktif satış eleman iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir