Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı

İlan Açıklaması

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı (ref: TI-PE41566) FİLYOS ECOPARK TURİZM YATIRIMLARI AŞ İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 01.07.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 08.07.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 29.08.2015 Genel nitelikler: Merkezi Ankara'da bulunan; turizm yatırımları alanında faaliyet gösteren şirketler grubumuzun Yönetim Kurulu Başkanı'nı asiste edecek, Lisans veya yüksek lisans mezunu, tercihen işletme, iktisat, muhasebe vb eğitimi almış, En az 5-10 yıl benzer pozisyonda deneyim sahibi, Temel düzeyde idari işler, muhasebe şirketler hukukuna hakim; konuları takip edebilecek kadar bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim (özellikle Microsoft Word), Organizasyon, koordinasyon ve planlama becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kendini geliştirmeye, yeni alanlarda deneyim kazanmaya, öğrenmeye açık, Tercihe Çankaya semtine yakın ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan, bayan,çalışma arkadaşı aramaktayız. İş tanımı: Yönetim Kurulu Başkanı'nın ofisinin ve yakın çalışanlarının yönetimi, giderlerinin kontrolüYönetim Kurulu Başkanı'nın talimatı ile konuların takibi, ilgililerin yönlendirilmesi ve raporlama,Şirket yazışmalarının kontrolü, raporlanması ve arşivlenmesi,
  • İlan No1398711
  • İlan Tarihi08.07.2015
  • LokasyonAnkara (Çankaya)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • Kategoriİdari İşler, Muhasebe, Sekreterya, Turizm, Yönetim
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak yönetim iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir