İnsan Kaynakları Sorumlusu

İlan Açıklaması

İnsan Kaynakları Sorumlusu (ref:SatHRSat) Genel Nitelikler Üniversitelerin İktisadi idari bilimler fakültelerinden ve eğitim fakültelerinden mezun, Tercihen üretim firmalarında insan kaynaklarının tüm alanlarında minimum 5 yıllık deneyime sahip, Personel Özlük Evraklarına ve süreçlerine hakim, Personel geliştirme ve eğitim ile ilgili tecrübesi olan, Mavi ve beyaz yaka mülakat tekniklerine hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Organizasyon, raporlama ve planlama yeteneği gelişmiş olan, İletişim yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, MS Office programlarına hakim, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yabancılarla çalışmaya yatkın, 30 yaşını aşmamış, Tercihen Çankırı’da ikamet eden veya edebilecek. İş Tanımı İşe girişlerde personel özlük dosyasının eksiksiz olarak tamamlamak ve takibini yapmak, Fazla mesai formlarını takip etmek ve puantajlarını oluşturmak, İş kanunu ve diğer kanunların gerektirdiği tüm süreçlere hakim olmak, Yeni işe başlayan kişilerin oryantasyon eğitimini tamamlamak, Zorunlu eğitimleri yasal süreçler çerçevesinde takip ederek ilgili eğitim raporlarını üst yönetime sunmak ve süreci takip etmek, Periyodik eğitim takvimini güncel tutmak ve şirket içi ve dışı alınacak eğitimlerin bilgisini tüm çalışanlara bildirmek, Eğitim ihtiyaç analizleri doğrultusunda eğitim planları oluşturmak, İSG mevzuatlarına göre gereken ihtiyaçları tespit etmek,, Verilen hedefler doğrultusunda firma profiline en uygun adayları belirlemek, Personel talebinde bulunan departmanlarla ihtiyaç analizi yapmak ve en uygun adayı bulabilmek adına doğru bir ilan hazırlamak, Çeşitli kariyer portallarından aday havuzu oluşturmak, Telefon mülakatı ve yüz yüze mülakatı gerçekleştirerek olumlu adayların teklifleri ve diğer tüm işe giriş süreçlerini takip etmek, İş görüşmelerini periyodik ve sistemli olarak üst yönetime raporlamak, Diğer İnsan Kaynakları süreçlerine destek olmak. Şehir/Ülke: Ankara, Çankırı İlan Tarihi: 14.08.2015 Personel Sayısı: 1 İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 25.06.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 24.08.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 14.08.2015 Referans No.: SatHRSat
  • İlan No1395722
  • İlan Tarihi14.08.2015
  • LokasyonAnkara, Çankırı
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriEğitim, İnsan Kaynakları, Organizasyon, Personel
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Sorumlusu*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Sorumlusu*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
eğitim insan kaynakları organizasyon aramasında ilan bulunamadı.