Yönetim Sistemleri Yöneticisi (İç Denetim)

İlan Açıklaması

Yönetim Sistemleri Yöneticisi (İç Denetim) (Ref:YSY-001) Genel Nitelikler: Yönetim Sistemleri Yöneticisi (İç Denetim) Temelleri 1962 yılına dayanan MAY Group, üç nesillik tecrübe ve bilgi birikimi ile yağ, sabun, kimyevi maddeler, yağlı tohumlar, tahıl ürünleri; üretimi, iç ve dış ticareti konularında faaliyet gösteren, yaratarak öz sermayesi ve güçlü finans yapısı ile sürekli yatırımlarına, AR-GE çalışmalarına devam eden köklü bir grup şirketidir. Faaliyet gösterdiği sektörlerde müşterilerinin değişen beklentilerine değer yaratan çözümler bularak, çağdaş yönetim ve yenilikçi yaklaşımı ile hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bağlı bulunduğu sektörlerde pazar lideri olmayı hedeflemektedir. Yeni yatırımlara istinaden büyümekte olan ekibimiz içerisinde yer alacak “Yönetim Sistemleri Yöneticisi” aranmaktadır. Üniversitelerin tercihen Kimya, Kimya Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun ISO 9001 yönetimini üstlenebilecek düzeyde bilgi birikimi sahibi Microsoft Office ve tercihen Visio programlarını çok iyi derecede kullanabilen İç Denetçi Sertifikasına sahip, firma içi denetimlerini yapabilecek Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden Şehir/Ülke: İstanbul(Avr.) İlan Tarihi: 17.06.2015 Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir) İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 04.02.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 09.07.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 17.06.2015 Referans No.: YSY-001
  • İlan No1315206
  • Lokasyonİstanbul(Avr.)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriAR-GE, Arşiv / Dokümantasyon, İş Geliştirme, Yönetim
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak yönetim iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir