Gayrimenkul Satış Danışmanı (CB ART - Ulus)

İlan Açıklaması

Gayrimenkul Satış Danışmanı (CB ART - Ulus) (ref: CBART) CB Gayrimenkul Franchising Pazarlama ve Danışmanl İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 10.10.2014 İlan Güncelleme Tarihi: 26.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 17.09.2015 Genel nitelikler: Etiler’deki Cadde üzeri modern iş ortamımızda, Gayrimenkul Danışmanlık İşinde Kurumsal Düzeyde Yer Alıp Uzmanlaşmak İsteyen, Maaş değil, para kazanmak isteyen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz, Pazarlama becerileri gelişime açık, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, sabırlı, İnsanlarla iletişim konusunda yüksek beceriye sahip, 26 Yaş ve Üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız İş tanımı: Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 107 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır.500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir . COLDWELL BANKER ART İŞ ORTAKLARINI ARIYOR!!! Daha iyi bir işi hak ediyorum! Sabit maaş değil, emeğimin karşılığını istiyorum! Değişen dünyada her çalıştığım gün daha iyi hissetmek istiyorum!
  • İlan No1260470
  • İlan Tarihi26.08.2015
  • Lokasyonİstanbul(Avr.) (Beşiktaş, Sarıyer, Şişli)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriHizmet, Pazarlama, Satış
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak hizmet pazarlama satış iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *Gayrimenkul Satış Danışmanı (CB ART - Ulus)*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *Gayrimenkul Satış Danışmanı (CB ART - Ulus)*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
hizmet pazarlama satış aramasında ilan bulunamadı.