Eğitim Uzmanı

İlan Açıklaması

(ref:KTN-EU1) Genel Nitelikler Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 253, yurt dışındaki 135 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? İnsan Kaynakları Departmanı'nın Eğitim bölümünde görevlendirilmek üzere Eğitim Uzmanı aranmaktadır. 4 yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim ihtiyaç analizi planlama, eğitim hazırlama, ölçme, değerlendirme konularına hakim, Etkin iletişim ve sunum becerilerine sahip, Dinamik, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Kurumsal bir firmada mağazacılık alanında en az 3 yıl iş tecrübesi olan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Eğitimcinin Eğitimi Sertifikası bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi düzeyde İngilizce bilen. İş Tanımı Eğitimleri içeriklerinin hazırlanması, sunulması Eğitim hedeflerimizin, kayıtlarımızın ve planlarımızın sistem üzerinde takibi ve periyodik raporlaması. Merkez ve mağazaların tüm eğitim ihtiyaçlarının analiz edilmesi, bu ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim programlarının oluşturulması ve eğitimlerin gerçekleştirilmesi, Eğitim sonuçlarının ölçüm ve değerlendirmelerinin yapılması. Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.) İlan Tarihi: 26.06.2015 Personel Sayısı: 1 İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 27.03.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 24.07.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 26.06.2015 Referans No.: KTN-EU1
  • İlan No1346455
  • Lokasyonİstanbul(Asya), İstanbul(Avr.)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriEğitim, İnsan Kaynakları, Organizasyon
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir