İnsan Kaynakları Uzmanı (Performans Yönetimi ve Eğitim)

İlan Açıklaması

İş Açıklaması Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda, İnsan Kaynakları Müdürüne bağlı olarak işe alım,  performans, eğitim, motivasyon ve iç iletişim gibi temel insan kaynakları fonksiyonlarına destek olmak, Eğitim ihtiyaç analizlerini yapmak, eğitim içeriklerini ve materyalleri hazırlamak, Şirket içi eğitimleri vermek ve dış eğitim ihtiyaçlarını  planlamak, organize etmek, İnsan Kaynakları süreçlerinin iyileştirilmesi  için sistem geliştirme çalışmalarında bulunmak ve periyodik raporlamaları hazırlamak, Performans sistemini geliştirip, yürütmek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İnanlar İnşaat A.Ş. Fulya Merkez Ofisinde İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzmanı ( Performans Yönetimi ve Eğitim ) aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım, performans yönetimi, eğitim ve geliştirme gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerinde görev almış , Eğitim ve Performans Değerlendirme alanında en az 5 yıl deneyimli, Personel motivasyon çalışmaları ve organizasyon konusunda bilgili, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için) Sigara kullanmayan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında Şişli/Fulya'ya yakın ikamet eden,
  • İlan No695790
  • İlan Tarihi06.04.2016
  • Lokasyonİstanbul Avrupa
  • Pozisyon TürüTam Zamanlı
  • KategoriUzman
  • İlan SağlayıcıSecretCV.com
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Uzmanı (Performans Yönetimi ve Eğitim)*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Uzmanı (Performans Yönetimi ve Eğitim)*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
eğitim insan kaynakları organizasyon aramasında ilan bulunamadı.