Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı

İlan Açıklaması

American Life Language Institute - Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İş Açıklaması Firmamızın Kartal'daki genel merkezinde görevlendirilmek üzere “Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı” aranmaktadır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise veya Üniversite mezunu MS Office ve diğer ofis içi araçlarını etkin kullanabilen Sorumluluk sahibi, titiz Disiplinli ve iş takibi konusunda yetenekli Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Analiz etme, raporlama, planlama ve organizasyon konularında yetenekli İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın Problem çözme yeteneği kuvvetli, sonuç odaklı çalışan Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün Bay veya bayan
  • İlan No689927
  • İlan Tarihi19.01.2016
  • LokasyonTürkiye Geneli
  • Pozisyon TürüTam Zamanlı
  • KategoriYönetim Danışmanı
  • İlan SağlayıcıSecretCV.com
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak yönetim iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
yönetim aramasında ilan bulunamadı.