Sezonluk Dağıtım Elemanı (Plasiyer) - Muğla

İlan Açıklaması

Sezonluk Dağıtım Elemanı (Plasiyer) - Muğla (ref:PLS-MGL15) Genel Nitelikler Sıcak satış konusunda tecrübeli, Kendine verilecek bölgede mevcut satışları arttırıp, yeni satış noktaları ekleyebilecek, Hedef ve sonuç odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ikna yeteneği yüksek, 3. kişilere karşı şirketimizi temsil etme sorumluluğuna sahip, En az Lise mezunu ya da tercihen Ön Lisans / Açıköğretim Fakültesi mezunu, 30 yaşını aşmamış, Ehliyeti ve aktif sürüş tecrübesi olan. SRC belgesi ve psikoteknik belgesi olan, İş Tanımı Şirketimizin Muğla Merkez'de bulunan satış şubesinde çalışmak üzere Sezonluk Dağıtım Elemanı (Plasiyer) arıyoruz. Şehir/Ülke: Muğla (Merkez) İlan Tarihi: 24.07.2015 Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir) İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 18.03.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 05.08.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 24.07.2015 Referans No.: PLS-MGL15
  • İlan No1341316
  • İlan Tarihi24.07.2015
  • LokasyonMuğla (Merkez)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriPazarlama, Satış, Taşıma, Yiyecek ve İçecek
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak dağıtım aktif satış eleman iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir