Dağıtım Elemanı

İlan Açıklaması

Aranan Nitelikler Ülker Golf Dondurma , Natura Gıda . San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Adana Direkt Dağıtım Müdürlüğümüzde  görevlendirmek üzere Dağıtıcılar aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.   MYO veya Lise Mezunu, Tercihen Dondurma Satış veya FMCG Sektöründe satış deneyimi olan, Temsil yeteneğine ve ikna becerisine sahip Etkin iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde başarılı E ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,  Tercihen SRC Belgesine sahip, Askerlik ile ilişiği olmayan, Adana'da ikamet eden
  • İlan No637369
  • İlan Tarihi10.11.2015
  • LokasyonTürkiye - Adana
  • Pozisyon Türü
  • KategoriDağıtım – Tiraj Planlama
  • İlan SağlayıcıYenibiris.com
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak dağıtım aktif satış eleman iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *Dağıtım Elemanı*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *Dağıtım Elemanı*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
dağıtım aktif satış eleman aramasında ilan bulunamadı.