Eğitim Uzmanı

İlan Açıklaması

Eğitim Uzmanı (ref:IK-EGT) Genel Nitelikler 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Eğitim alanında en az 3 yıl deneyimli Yetkinlik bazlı eğitim planlama, tasarlama, uygulama, ölçme ve değerlendirme çalışmaları konusunda deneyim sahibi, Eğitim bütçesi hazırlığı ve takibi yapabilen, Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, Planlama, analiz ve organizasyon konusunda tecrübeli, MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi yüksek Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) İş Tanımı Eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılması, eğitim içeriklerinin ve materyallerinin hazırlanması Eğitim operasyon sürecinin planlanması ve yönetilmesi Eğitim sonuçlarının değerlendirilmesi ve raporlanması Konusu ile ilgili olarak insan kaynakları süreçlerine destek verilmesi Şehir/Ülke: İstanbul(Asya) İlan Tarihi: 05.09.2015 Personel Sayısı: 1 İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 21.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 19.10.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 05.09.2015 Referans No.: IK-EGT
  • İlan No1424412
  • İlan Tarihi05.09.2015
  • Lokasyonİstanbul(Asya)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriEğitim
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir