insan kaynakları uzmanı

İlan Açıklaması

insan kaynakları uzmanı (ref: insank) AKTÜRK GROUP İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 13.08.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 13.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 11.10.2015 Genel nitelikler: AKTÜRK GROUP, 4.organize sanayi bölgesinde bebek bezi Üretimi yapan Firmamıza. İnsan kaynakları Uzmanı Takım arkadaşı ariyoruz ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynaklarında en az 3 yıl deneyimli, Planlama, organizasyon ve problem çözme becerileri gelişmiş, sistem kurma ve geliştirme yönünde istekli, İş Kanunu, İş sağlığı ve iş güvenliği yasalarını bilen ve bu alanda çalışma tecrübesi olan , Mülakat ve aday organizasyonunu gerçekleştirecek, Firmayı 3.şahıslara karşı en iyi şekilde temsil edecek, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, MS Office programlarına hâkim, Analitik yönü gelişmiş çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Gaziantep'ta ikamet eden. İş tanımı: * Yönetim tarafından, personeli ilgilendiren konularda alınan kararları, tüm personele benimsetip şirket politikasına uygun çalışmasını sağlamak, * Aylık puantajları hazırlamak *Bordro verilerini düzenli ve doğru olarak merkeze bildirmek.*Özlük işlerinin yasalara ve şirket kurallarına uygun olarak yürütülmesinden sorumlu olmak*Performans değerlemesi ve eğitim konularında şirketin uygulamalarını işyerinde yürütmek*Personel alınmasını ve sözleşme yapılmasını, personelin eğitiminin ve performansının izlenmesini, idari ve sosyal ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,
  • İlan No1419649
  • İlan Tarihi13.08.2015
  • LokasyonGaziantep (Başpınar)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • Kategoriİnsan Kaynakları
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir