İnsan Kaynakları Sorumlusu

İlan Açıklaması

İnsan Kaynakları Sorumlusu (ref: INKA-01) Betonstar Makina Sanayi ve Tic. A. Ş. İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 11.08.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 12.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 09.10.2015 Genel nitelikler: Üniversitelerin tercihen iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun İnsan kaynakları yönetim sistemi alanında en az 3 yıl deneyimli MS Office programlarını bilen, iyi derecede Excel kullanabilen ve tercihen micro deneyimi olan Sonuç odaklı planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Hızlı disiplinli ve sistamatik çalışabilen İletişim ve insan ilişkileri kuvvetli Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması İş kanunu ve ilgili yönetmeliklere hakim İş tanımı: Eğitim ihtiyaç analizi çalışması yaparak, yıllık eğitim planı hazırlayıp ,eğitim organizasyonu yapabilecek, İnsan kaynakları ile birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği kontrollerini yürütebilecek Görev tanımları, organizasyon ve reorganizasyon çalışmaları yapmış İş kanununa hakim İnsan kaynakları prosedür ve politikalar hakkında genel bilgiye sahip olunması ( İş Kanunu SGK) Personel özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi veya yasal süreçlerin takip edilmesi Çalışan bilgilerinin ERP vb. sistem girişleri nin yapılması ve özlük dosyalarının oluşturulması İşe giriş, işten çıkış, eksik gün iş kazası vb. yasal bildirimlerinin takibini yapabilecek ve gerçekleştirebilecek Bordro, Puantaj , e bildirge bildirimlerini yapabilecek ve süreci sonuçlandırabilecek
  • İlan No1418716
  • İlan Tarihi12.08.2015
  • Lokasyonİzmir (Torbalı)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • Kategoriİnsan Kaynakları, Personel
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir