Üst Yönetim Asistanı

İlan Açıklaması

Üst Yönetim Asistanı (ref:23456) Genel Nitelikler * En az 3 yıl yönetici asistanlığı tecrübesine sahip,* İyi derecede ingilizce bilen* Güzel sanatlar veya Dekorasyon bölümlerinden mezun* İş yazışma tekniklerine hakim, * Raporlama Yapabilen * MS Office programlarını bilen,* İletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,* Organizasyon ve planlama yetkinliğine sahip,* Esnek çalışma saatlerine uyumlu,* Diksiyonu düzgün, prezantabl,* Sigara kullanmayan,* Anadolu yakasında ikamet eden* Seyahat engeli bulunmayan * Dış görünüşüne özen gösteren İş Tanımı Şirketimizde 'Yönetim Kurulu Başkanı'' asistanlığı yapabilecek, Günlük randevuları takip edecek ve Yönetiim Kurulu Başkanı ile paylaşabilecek. Şirket içi raporlamaları gerçekleştircek., seyahat programlarına katılabilecek 'Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı' aramaktayız. Şehir/Ülke: İstanbul(Asya) (Kartal) İlan Tarihi: 27.08.2015 Personel Sayısı: 1 İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 04.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 02.10.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 27.08.2015 Referans No.: 23456
  • İlan No1414637
  • İlan Tarihi27.08.2015
  • Lokasyonİstanbul(Asya) (Kartal)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriYönetim
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak yönetim iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir