Satış Pazarlama Temsilcisi

İlan Açıklaması

Satış Pazarlama Temsilcisi (ref: F-ST-0815) Boyut Group İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 04.08.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 17.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 02.10.2015 Genel nitelikler: LİDER MARKALARIMIZ TAKIM ARKADAŞLARINI BEKLİYOR... Satış ve pazarlama teknik, uygulama ve becerilerine güncel şartlarda hakim olan Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen Ekip çalışmasına yatkın Hedef belirleme, iş geliştirme, acil durum planları oluşturma, raporlama/analiz yeteneklerine vakıf Güncel bilgisayar programları, crm uygulamalarını orta-üst seviyede kullanabilenTercihen; Fuar pazarlama ve satış deneyimine sahip Eğitim sektöründe deneyimli (özellikle yüksek öğretim) Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Anadolu yakasında oturan Bay adaylar için askerliğini yapmış 30 yaş altı bayan/bayPazarlama ve Kurumsal Satış Müdürleri aramaktayız. İş tanımı: Boyut Group dahilinde yer alan 3 ayrı lider fuar markamızın pazarlama ve satış ekibi üyeleri arasında yer alacak Pazarlama ve Kurumsal Satış Temsilcileri aramaktayız. Yıllık olarak düzenlenen lider fuarlarımızın, pazarlama ve satış faaliyetlerinin yürütülmesi, mevcut müşteri profilinin kullanılması ve geliştirilmesi, hedefe ulaşma noktasında gerekli çalışmaların yapılması, yönetime raporlama, mevcut verilerin analizi, ve sonraki yıllar için öneri/katma değer çalışmaları beklenmektedir. Fuar satış ve pazarlama ve/veya eğitim sektörü deneyimi olan adayların ön yazılarında deneyimlerini açmalarını önemle rica ederiz.Boyut Group
  • İlan No1414551
  • İlan Tarihi17.08.2015
  • Lokasyonİstanbul(Asya)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriEğitim, Genel Başvuru, Hizmet, Pazarlama, Satış
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak hizmet pazarlama satış iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir