Yönetim Kurulu Asistanı

İlan Açıklaması

Yönetim Kurulu Asistanı (Ref:YKA-3107) Genel Nitelikler: Genel Müdürlüğümüzde “Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı” olarak değerlendirilmek üzere; Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Prezantabl, dinamik, dış görünümüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği kuvvetli, MS Office programlarına hakim, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan İş Tanımı: Yönetim Kurulu Başkanı'nın randevu, toplantı ve telefon trafiğini yönetmek, Raporlama, yazışma ve arşivleme sistemini takip etmek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarını düzenlemek, Görevlerini üstlenecek "YÖNETİM KURULU ASİSTANI " aranmaktadır. NOT: CV'sinde fotoğraf paylaşmamış adaylar değerlendirmeye alınamamaktadır. Şehir/Ülke: İstanbul(Avr.) İlan Tarihi: 28.08.2015 İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 31.07.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 28.09.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 28.08.2015 Referans No.: YKA-3107
  • İlan No1413222
  • İlan Tarihi28.08.2015
  • Lokasyonİstanbul(Avr.)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriYönetim
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak yönetim iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir