İnsan Kaynakları Müdürü

İlan Açıklaması

İnsan Kaynakları Müdürü (ref: SMT-IKM-01) SİMET TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 31.07.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 28.08.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 28.09.2015 Genel nitelikler: Personel Yönetimi alanında minimum 1(bir) yıl tecrübeye sahip , Yönetim ve problem çözme becerisi olan, Personel yönetim sistemi kuruluşunda bulunmuş, işletmiş veya eğitimini almış olan, Kanun, tüzük ve benzeri kamu ve organizasyon kararlarına hakim ve sürekli takip edebilecek, Hızlı öğrenebilen, esnek çalışma imkanlarına sahip, Kendisini sürekli yenileyebilen, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Doküman oluşturma, takip etme konusunda ERP sistemleri üzerinde çalışabilecek, Ofis yazılımlarını iyi derecede kullanabilen İş tanımı: Kuruluşumuz personel kaynaklarını ve ilgili işlerini yapacak ve yönetecek, Kurumsal ERP sisteminde İnsan Kaynakları bölümünü yönetecek, geliştirecek ve güncellemeler yapacak, Güncellemeleri takip ederek, zamanlı takip edilen konuları yönetecek, Kuruluşumuz eğitim sistemini planlayacak ve yönetecek.
  • İlan No1412795
  • İlan Tarihi28.08.2015
  • LokasyonAnkara
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriEğitim
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Müdürü*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Müdürü*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
eğitim insan kaynakları organizasyon aramasında ilan bulunamadı.