İnsan Kaynakları Müdürü

İlan Açıklaması

İnsan Kaynakları Müdürü (ref:ikmud00) Genel Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında, tercihen üretim sektöründe en az 10 yıl yöneticilik deneyimi olan,İletişim ve ikna becerilerini gelişmiş, ekip yönetiminde yetkin olabilen,Organizasyon, Planlama gibi süreçlerde aktif olabilen,İşe Alım, Organizasyonel Gelişim ve Eğitim konularında tecrübeli,Şirketin stratejileri, hedefleri ve kritik performans göstergeleri doğrultusunda hedefe yönelik insan kaynakları çözümleri üretebilecek,Beylikdüzü'ndeki genel müdürlüğümüzde görevlendirmek üzere'İnsan Kaynakları Müdürü' aranmaktadır. İş Tanımı Şirket politikaları ve hedefleri doğrultusunda; İnsan Kaynakları ile ilgili tüm faaliyetlerin yürütülmesi,İşe alım ve yerleştirme, Kariyer Yedekleme, Performans Değerlendirme ve Eğitim gibi İnsan kaynaklarının tüm süreçlerinden ve yönetiminden sorumlu olacak.Departmanı ile ilgili tüm çalışmalar konusunda Genel Müdür'e aylık sunumlar gerçekleştirebilecekPerformans raporlama sistemini kurmak ve işletmekStratejiler doğrultusunda insan kaynağı ihtiyacını ve mevcut çalışanların kişisel gelişim ihtiyaçlarını belirlemekYeni çalışanların kuruma uyumunu sağlayacak yapıyı kurmak ve oryantasyon süreçlerine destek vermek, takip etmekEğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve planlamalarını yapmakAday referans kontrollerinin yapılması ve değerlendirilmesi, Şehir/Ülke: İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.) (Beylikdüzü) İlan Tarihi: 04.11.2015 Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir) İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 20.07.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 17.11.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 04.11.2015 Referans No.: ikmud00
  • İlan No1406896
  • İlan Tarihi04.11.2015
  • Lokasyonİstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.) (Beylikdüzü)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • Kategoriİnsan Kaynakları, Personel, Planlama
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak eğitim insan kaynakları organizasyon iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir

SELECT * FROM is_ilanlar WHERE MATCH('@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Müdürü*) LIMIT 5
sphinxql: syntax error, unexpected $undefined, expecting QUOTED_STRING near ''@(title,category,description) *İnsan Kaynakları Müdürü*) LIMIT 5'
Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/vhosts/yeniilan.com/is.yeniilan.com/detail2.php on line 161
eğitim insan kaynakları organizasyon aramasında ilan bulunamadı.