Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı

İlan Açıklaması

Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı (ref:STUYA) Genel Nitelikler Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım Pazarlama A.Ş, 2002 yılında ana dağıtım şirketi olarak faaliyete başlamıştır. 0 yerli sermayeyle kurulan Starpet, hizmet vermeye başladığı günden bu yana hızla büyüyen ailesine Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı olarak görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Sunum becerileri gelişmiş, Raporlama konusunda yetkin, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yönetici Asistanlığı konusunda minimum 5 yıl deneyimli, Kişiler arası iletişimi kuvvetli, Stres altında çalışmaya yatkın, Esnek çalışma saatlerinde uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek, İş Tanımı Yöneticinin ajanda, telefon, toplantı, seyahat organizasyonlarını yapmak, Yönetim Kurulunu asiste etmek, Satış ağırlıklı raporlarını hazırlamak, Toplantılara katılım sağlamak, ilgili notların ilgili yöneticiye raporlanması. Şehir/Ülke: İstanbul(Asya) İlan Tarihi: 17.09.2015 Personel Sayısı: 1 İlan Bilgileri İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 13.05.2015 İlan kapanma tarihi bilgisi: 08.11.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 17.09.2015 Referans No.: STUYA
  • İlan No1371593
  • İlan Tarihi17.09.2015
  • Lokasyonİstanbul(Asya)
  • Pozisyon TürüSürekli / Tam zamanlı
  • KategoriYönetim
  • İlan SağlayıcıKariyer.net
İletişim

İş Habercisi

Ücretsiz olarak yönetim iş ilanları için haftalık e-posta güncellemeleri alın.

Bu İlanlar da İlginizi Çekebilir